ERJ-S06J202V
MFR.Part #
ERJ-S06J202V
JLCPCB Part #
C4282463
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS