ERJ-S06J184V
MFR.Part #
ERJ-S06J184V
JLCPCB Part #
C4110060
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 180kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS