ERJ-S06J131V
MFR.Part #
ERJ-S06J131V
JLCPCB Part #
C2106014
Description
-55℃~+155℃ 125mW 130Ω 200V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS