ERJ-S06J113V
MFR.Part #
ERJ-S06J113V
JLCPCB Part #
C3998140
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 125mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS