ERJ-S06J106V
MFR.Part #
ERJ-S06J106V
JLCPCB Part #
C1859041
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 10MΩ 125mW Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS