ERJ-S06F3481V
MFR.Part #
ERJ-S06F3481V
JLCPCB Part #
C3949024
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.48kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS