ERJ-S06D8660V
MFR.Part #
ERJ-S06D8660V
JLCPCB Part #
C4318454
Description
-55℃~+155℃ 125mW 866Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS