ERJ-S06D8251V
MFR.Part #
ERJ-S06D8251V
JLCPCB Part #
C4214090
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.25kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS