ERJ-S06D6982V
MFR.Part #
ERJ-S06D6982V
JLCPCB Part #
C4321948
Description
-55℃~+155℃ 125mW 69.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS