ERJ-S06D47R5V
MFR.Part #
ERJ-S06D47R5V
JLCPCB Part #
C2122554
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS