ERJ-S06D4323V
MFR.Part #
ERJ-S06D4323V
JLCPCB Part #
C4329716
Description
-55℃~+155℃ 125mW 432kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS