ERJ-S06D3900V
MFR.Part #
ERJ-S06D3900V
JLCPCB Part #
C4247655
Description
-55℃~+155℃ 125mW 390Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS