ERJ-S06D3830V
MFR.Part #
ERJ-S06D3830V
JLCPCB Part #
C3976659
Description
-55℃~+155℃ 125mW 383Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS