ERJ-S06D3242V
MFR.Part #
ERJ-S06D3242V
JLCPCB Part #
C2123966
Description
-55℃~+155℃ 125mW 32.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS