ERJ-S06D21R5V
MFR.Part #
ERJ-S06D21R5V
JLCPCB Part #
C4321970
Description
-55℃~+155℃ 125mW 21.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS