ERJ-S06D1803V
MFR.Part #
ERJ-S06D1803V
JLCPCB Part #
C4305388
Description
-55℃~+155℃ 125mW 180kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS