ERJ-S06D17R8V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-S06D17R8V
JLCPCB Part #
C3952349
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 17.8Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS