ERJ-S06D1130V
MFR.Part #
ERJ-S06D1130V
JLCPCB Part #
C4194643
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 113Ω 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS