ERJ-S03J225V
MFR.Part #
ERJ-S03J225V
JLCPCB Part #
C4199064
Package
0603
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 2.2MΩ Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS