ERJ-S03J1R6V
MFR.Part #
ERJ-S03J1R6V
JLCPCB Part #
C4001433
Package
0603
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.6Ω 100mW Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS