ERJ-S03J165V
MFR.Part #
ERJ-S03J165V
JLCPCB Part #
C3915606
Package
0603
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.6MΩ 100mW Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS