ERJ-S03J134V
MFR.Part #
ERJ-S03J134V
JLCPCB Part #
C4051960
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS