ERJ-S03J125V
MFR.Part #
ERJ-S03J125V
JLCPCB Part #
C1013147
Package
0603
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.2MΩ 100mW Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS