ERJ-S03F8871V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-S03F8871V
JLCPCB Part #
C2113508
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 8.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS