ERJ-S03F8062V
MFR.Part #
ERJ-S03F8062V
JLCPCB Part #
C2114006
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 80.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS