ERJ-S03F5R49V
MFR.Part #
ERJ-S03F5R49V
JLCPCB Part #
C4259000
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 5.49Ω Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS