ERJ-S03F5903V
MFR.Part #
ERJ-S03F5903V
JLCPCB Part #
C2112205
Description
-55℃~+155℃ 100mW 590kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS