ERJ-S03F5233V
MFR.Part #
ERJ-S03F5233V
JLCPCB Part #
C4170073
Description
-55℃~+155℃ 100mW 523kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS