ERJ-S03F4R64V
MFR.Part #
ERJ-S03F4R64V
JLCPCB Part #
C3938081
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 4.64Ω Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS