ERJ-S03F4322V
MFR.Part #
ERJ-S03F4322V
JLCPCB Part #
C2111599
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 43.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS