ERJ-S03F4223V
MFR.Part #
ERJ-S03F4223V
JLCPCB Part #
C4236495
Description
-55℃~+155℃ 100mW 422kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS