ERJ-S03F3900V
MFR.Part #
ERJ-S03F3900V
JLCPCB Part #
C4003426
Description
-55℃~+155℃ 100mW 390Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS