ERJ-S03F37R4V
MFR.Part #
ERJ-S03F37R4V
JLCPCB Part #
C4177254
Description
-55℃~+155℃ 100mW 37.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS