ERJ-S03F2R32V
MFR.Part #
ERJ-S03F2R32V
JLCPCB Part #
C1013859
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 2.32Ω Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS