ERJ-S03F2702V
MFR.Part #
ERJ-S03F2702V
JLCPCB Part #
C2111360
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS