ERJ-S03F2701V
MFR.Part #
ERJ-S03F2701V
JLCPCB Part #
C2111278
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS