ERJ-S03F2700V
MFR.Part #
ERJ-S03F2700V
JLCPCB Part #
C2111463
Description
-55℃~+155℃ 100mW 270Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS