ERJ-S03F2552V
MFR.Part #
ERJ-S03F2552V
JLCPCB Part #
C4035891
Description
-55℃~+155℃ 100mW 25.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS