ERJ-S03F1R21V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-S03F1R21V
JLCPCB Part #
C4036611
Package
0603
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.21Ω 100mW Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS