ERJ-S03F1R20V
MFR.Part #
ERJ-S03F1R20V
JLCPCB Part #
C4105118
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.2Ω 100mW Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS