ERJ-S03F1R18V
MFR.Part #
ERJ-S03F1R18V
JLCPCB Part #
C1859776
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.18Ω 100mW Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS