ERJ-S03F1R10V
MFR.Part #
ERJ-S03F1R10V
JLCPCB Part #
C4046166
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.1Ω 100mW Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS