ERJ-S03F1962V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-S03F1962V
JLCPCB Part #
C2112012
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 19.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS