ERJ-S03F1913V
MFR.Part #
ERJ-S03F1913V
JLCPCB Part #
C2111823
Description
-55℃~+155℃ 100mW 191kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS