ERJ-S03F1910V
MFR.Part #
ERJ-S03F1910V
JLCPCB Part #
C2111952
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 191Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS