ERJ-S03F1542V
MFR.Part #
ERJ-S03F1542V
JLCPCB Part #
C2112424
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS