ERJ-S03F1101V
MFR.Part #
ERJ-S03F1101V
JLCPCB Part #
C3996658
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS