ERJ-S03D7322V
MFR.Part #
ERJ-S03D7322V
JLCPCB Part #
C2115894
Description
-55℃~+155℃ 100mW 73.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS