ERJ-S03D6651V
MFR.Part #
ERJ-S03D6651V
JLCPCB Part #
C2115550
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.65kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS