ERJ-S03D4870V
MFR.Part #
ERJ-S03D4870V
JLCPCB Part #
C4203541
Description
-55℃~+155℃ 100mW 487Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS